Program a pravidla CSPCA

Naše společnost funguje díky pomoci dobrovolníků. Všichni tito lidé mají vlastní práci nebo školu a zachraňování zvířat se věnují ve svém volném čase. Žádná přísná pravidla u nás nemáme - každý pomáhá podle svých momentálních možností, nikoho do ničeho nenutíme, práce u nás je naprosto nezávazná. Přesto aby mohla naše společnost fungovat, je třeba se naučit toleranci a respektovat názory druhých. V této brandži je to často hodně těžké, jsme konfrontováni s hroznými případy týrání zvířat, které dokáží rozdělit i sebelepší tým. Někdy k tomu zkrátka dojde, ale vždy musíme mít na paměti, že našim jediným cílem jsou zvířata a vše, co děláme, děláme pro jejich dobro. 

 

Je pravidlem, že pokud se chce někdo z našeho týmu angažovat v nějakém veřejném sporu či kauze, vystupuje vždy pod vlastním jménem. Naše společnost má poslání zachraňovat zvířata, nikoliv se plést do práce jiných O.S. nebo se snažit řešit cizí konflikty, byť by byl záměr sebelepší. 

 

Naše činnost je rozmanitá a její hranice jsou nastaveny možnostmi členů. Podle toho poskytujeme dočasné péče pro potřebná zvířata, přispíváme na finanční sbírky jiných O.S. nebo pomáháme tak, jak je zrovna třeba. Finanční sbírky NEPOŘÁDÁME! Prosíme Vás, neposílejte nám žádné finanční dary - pokud chcete pomoct, přivezte nám, prosím,  věci, které mohou zvířátkům posloužit.  Jejich seznam najdete ZDE . Za všechny dary pro zvířátka Vám moc děkujeme!

 

Kdo se může stát naším členem? V podstatě kdokoliv. Omezení je pouze věkové a sice pouze pro osoby mladší 18 let. Pomoc mladých milovníků zvířat neodmítáme, požadujeme však souhlasit rodičů (toto se nevztahuje na materiální sbírky, i tak ale prosíme malé děti, aby maminkám nebraly jejich oblíbené ubrusy nebo památné mísy po babičce, byť by to bylo v dobré víře :-) ). 

 

Pokud Vás zaujala naše činnost a chtěli byste se s námi podílet na útváření lepšího světa, stačí nám napsat email nebo vyplnit formulář níže. Uveďte, jakým způsobem byste chtěli naší společnosti pomáhat a domluvíme se, jak dál. Kontaktní email je cz.cspca@gmail.com

 

DĚKUJEME!

Vaše

 

Přidejte se k nám - formulář

Stačí vyplnit tento jednoduchý formulář a my se Vám ozveme zpět :-)

Máte zájem o zasílání nejčerstvějších informací?

Přihlaste se k odběru novinek: