Z nového domova

Topinka má domov! 12.3.1014

I kočička Topinka (dnes Černá Perla) našla domov, a sice v Praze u jedné z našich depozitářek :)  

Další krásná zpráva z nového domova - Majkl 11.2.2014

Na dotaz přišla krásná odpověď paničky psíka Majka, který našel domov na jaře 2012 :   Dobrý den, pejsek se má báječně, jmenuje se Majk. Říkáme mu ale Majkišek  Máme z něj obrovskou radost, celá rodina. Nejvíce si s ním vyhraje 11letý synovec. Žije ve velké boudě ještě s labradorem a...

Želvovinové kotě našlo domov! 15.6.2013

Jedno ze dvou vesnických koťátek našlo milující domov v Praze u jedné hodné slečny. Druhé kotě se bohužel nepodařilo v den odjezdu odchytit, a tak zůstalo na místě :(  

Mourinka posílá pozdravy z nového domova! 21.5.2013

Mourinka našla domov u naší členky. Bydlí v Praze spolu se dvěma psími kamarády a jednou kočičí kamarádkou. Mourinka je mladá kočička, částečně ochrnutá na zadní nožičky. Její šance v počátku nebyly velké, byla neuvěřitelné plachá a několik dlouhých týdnů nevylezla ze svého úkrytu. Dnes je z...

Čiko v novém domově! 19.5.2013

Čiko, který má za sebou velmi pohnutý osud, našel domov v Praze. U nové paničky se má skvěle, je vidět, že hodně přibral a je z něho pořádný rošťák! :-)

Kuky zdraví z nového domova! 6.5.2013

I Kukýnkova panička byla tak hodná a poslala nám fotky. Je vidět, že je Kuky moc spokojený a stal se z něho opravdový mazánek a společník do nepohody :-)

Bettynka v novém domově 25.4.2013

Bettynka našla krásný domov v Hrádku nad Nisou, kde se má opravdu úžasně a z fotek je jasně vidět, jak je šťastná a spokojená!  

Míša - dříve Mailo - v novém domově! 16.4.2013

Míša našel domov v Hostivici u Prahy, bydlí se svou paničkou a dvěma dalšími psími kamarády :-)

Freddie II. také zdraví z domova! 5.4.2013

I druhý z brášků má nový domov tentokrát v Praze. Bude mít 3 psí kamarády a dvě kočičí společnice, takže se nudit určitě nebude :-)

Fredie posílá pozdrav z nového domova! 28.3.2013

Třínohý Fredík odcestoval 27.3. do nového rodinky v Praze. Získal novou parťačku Angel, fenečku JRT, se kterou se pomaloučku seznamuje :-)